Ražošana un kvalitāte

Froli Baltic izstrādājumi izceļas ar augstu kvalitāti, izturību un ilgmūžību.

Ražošana

Mūsu ražotnes tehniskās iespējas un mūsu speciālistu pieredze un zināšanas mums ļauj pielāgoties dažādu veidu pasūtījumu izpildei.

Piedāvājam dažādu tipu poliuretāna cietību, virsmas pārklājumu un krāsas.

Ražošanas Iespējas

Veidojam presformas
atbilstoši Jūsu vajadzībām

Jūsu oriģinālā izstrādājuma ražošanai Jums ir iespēja izstrādāt savu presformu sadarbībā ar mūsu profesionālajiem konstruktoriem.

Ražojam PUR izstrādājumus,
izmantojot Jūsu presformas

Jūs varat piegādāt mums savu poliuretāna (PUR) detaļas presformu, un mēs veiksim ražošanu atbilstoši mūsu kvalitātes standartiem.

Ražojam PUR izstrādājumus
pēc mūsu kataloga

Mūsu katalogā ir vairāk nekā 200 dažādu detaļu ar vairākām krāsu, virsmas faktūras un citām izvēles iespējām. Izvēlieties izstrādājumus no mūsu kataloga, un mēs tos saražosim.

Background picture of a block

Sazinieties ar mums

Ja vēlaties zināt vairāk par kvalitātes jautājumiem, sazinieties ar mums!

Mūsu speciālisti runā latviski, angliski, krieviski un vāciski.

Kvalitāte

SIA „Froli Baltic” ražotos izstrādājumus raksturo augsta kvalitāte un ilgmūžība. Tie nepakļaujas temperatūras svārstībām, kā arī ir viegli kopjami, kas ir īpaši būtiska prasība medicīnas un rehabilitācijas nozarē.

Ražošanas procesā tiek ievēroti DIN EN ISO 9001 kvalitātes pārvaldības standarti.

Kā daļu no SIA „Froli Baltic” riska pārvaldības sistēmas, mēs pakļāvām mūsu putu poliuretāna sistēmas citotoksicitātes testam, saskaņā ar EN ISO 10993-5: 2009.

Tas ļauj klientam novērtēt bioloģisko saderību.

Ko ISO 9001 kvalitātes pārvaldības standarti nozīmē mūsu klientiem?

Mēs kontrolējam izejmateriālus, no kuriem tiek ražotas PUR detaļas, un to kvalitāti.

Mūsu kvalitātes speciālists ievēro stingras procedūras, lai pārliecinātos, ka saražotās detaļas atbilst Jūsu un mūsu kvalitātes prasībām.

Mēs regulāri uzlabojam kvalitātes pārvaldības procesus, lai nodrošinātu arvien augstākas kvalitātes izstrādājumu ražošanu.

Mūsu kolektīvs strādā saliedēti un atbildīgi. Mēs tieksimies rast risinājumu, kas apmierinās Jūsu izvirzītās izstrādājumu kvalitātes prasības.